ankara avukat

Araç Kiralama

Şahıs ve kurumlar için çözümler

Araç kiralama konusunda Ankara'ya yeni bir soluk getiren CNR OTO KİRALAMA Firmamız siz değerli müşterilerimize araç kiralamanın en güvenilir ve en ekonomik yolunu sunuyor. Sincan, etimesgut ve eryamanın en geniş araç ağıyla hizmet veren firmamızdan teklif almadan araç kiralamayın !

YENİ

VİP Araç Temini

Premium Hizmet

Konferans, toplantı, fuar yada tatil amaçlı gelen misafirlerinizi sizin yerinize lüks ve tam donanımlı minibüsler ile karşılayarak kalacağı yere kadar götürüp otel ve bagaj işleri ile ilgilenen araç personellerimiz, talepleriniz doğrultusunda konuğunuzun bütün ulaşım işleri ile ilgilenmektedir.

Filo Kiralama

kurumsal filo çözümleri

Filo kiralama, bir operasyonel kiralama çeşidi olup araç ihtiyaçlarının satın alınmadan, uzun vadeli kiralama yoluyla her türlü işletim hizmetlerinin giderilmesidir. Son yıllarda çok büyük oranda büyüyen bu sektör, sağladığı avantajlar nedeniyle farklı meslek grupları tarafından giderek artan bir talep görmektedir.

HGS Hizmeti:

Hızlı Geçiş Sistemi

Firmamız şehir dışına çıkan aralarımız için 'HGS' (Hızlı Geçiş Sistemi) sistemine geçmiştir. Firmamız araçlarında 'HGS' mevcuttur.

Transfer Hizmeti

Size özel araçlar

Araç bedeli,Sofor bedeli,Araç yakıt bedeli,Otoyol geçiş ücreti,Trafik sigortası,Araç Kasko,Koltuk sigortası,Çocuk veya bebek koltuğu. Yakıt kiralayana aittir.

Ücretsiz Navigasyon Hizmeti:

Araç içi aksesuar

Ankara Sincan - etimesgut - eryaman'da günübirlik gelen misafirlerimize gideceği adrese zamanında ulaşması için ücretsiz navigasyon hizmeti vermekteyiz.

Şoförlü Araç Temini

Özel araç ve hizmetler

Misafirlerine bir sefer değil her zaman hizmet vermek isteyen ve sizden aldığı güvenle müşteri kitlesini her gecen gün biraz daha büyüten firmamız şoförlü araç kiralama hizmetiylede sizlerle buluşuyor. Tüm özel günlerinizde özel davetlerinizde toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve sizin değer verdiğiniz konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu CNR sincan oto kiralama Oto şoförlü araç kiralama hizmeti ayrıcalığı ile sağlayabilirsiniz

Havaalanı Teslim:

Erkilet Havalimanı

Havaalanına indiğiniz anda dışarıda isminizin yazılı olduğu boardlar ile bekleyen güler yüzlü, profesyonel ve alanında deneyimli personelimiz ile karşılama yapılır.
Bagajlarınıza yardımcı olarak sizi hazır olarak bekleyen aracımıza kadar eşlik ederek, belirtmiş olduğunuz adrese rahat, konforlu bir şekilde ulaşmanız sağlanacaktır.
Havaalanına gidişte ise belirtmiş olduğunuz saatten en az 15 dakika önce hazır olarak bekleyecek olan personelimiz, size geldiğini belirttikten sonra bagajlarınıza yardımcı olarak aracımıza kadar eşlik edecektir. Size rahat , konforlu ve huzurlu bir yolculuk sağlanarak havaalanına ulaşımınız sağlanacaktır. Yine bagajlarınıza yardımcı olacak personelimiz sizi uğurlayacaklardır.